Mutfağımız

Misafirlerinizin Kalbine Giden Yol BOSFOR’da Yemekten Geçer…

Lezzetli yemeklerimiz ve misafirlerinize özel hizmet anlayışımız ile organizasyonlarınızın daha anlamlı ve daha keyifli olması için çalışıyoruz.

Dünya ve Türk mutfağından seçkin menüler, gemimiz mutfağında hijyen kurallarına uygun olarak üretilmekte ve profesyonel servis personeli ve ekipmanları ile misafirlerimize sunulmaktadır.  

Menülerimizin ve içeceklerimizin üretiminde gıda ve içecek sektörünün önde gelen firmalarının en iyi ürünleri kullanılmakta, üreticilerin sertifikasyon süreçleri kontrol edilerek mutfağımıza ve barlarımıza getirilmektedir.

Misafirlerimizi ağırlama esnasında tüm yemek ve içecek sunumlarımızı gemimiz bünyesinde özel tasarlanmış mutfağımızda, profesyonel ekibimizle hazırlıyoruz. Mutfağımız gerek pişirme teçhizatı, gerekse soğuk hava deposu, ekipmanları ve profesyonel personeliyle hizmetinize hazırdır.

BOSFOR mutfak ve servis personeli, Turizm sektörü içerisinde uzun yıllar tecrübesi olan, referansları güçlü bir kadrodan oluşmaktadır. Yemek ve servis kalitesini en yüksek seviyede tutmak, standartlarımızı sürekli korumak ve koşulsuz misafir memnuniyeti sağlamak için mutfak ve servis personelimiz kadroludur.